Tvorba profesionálních webových aplikací

Poskytujeme kompletní služby vývoje aplikací, přizpůsobené pro prjekty všech velikostí a rozpočtů.

website in screen

Vývoj webové aplikace

Startupy i velké firmy mají jedno společné: potřebují online prezentaci, pokud nechtějí ztratit velkou část tržního podílu. Můžeme vytvořit perfektní propojení Vaší značky a Vašich zákazníků skrze webovou aplikaci, která je snadno pochopitelná a použitelná. Bez ohledu na rozsah projektu, naši inženýři mají dostatek zkušeností, aby přenesli jakýkoliv nápad do reality – a poskytli Vám perfektní výsledek, který bude zároveň bezpečný, stabilní a škálovatelný. A navíc, začneme tím správným typem aplikace, na kterém stavíme. Budete mít jedinečnou webovou aplikaci, která zachytí styl a energii Vaší značky. Zároveň dovedeme pracovat se staršími aplikaci a přinést je znovu k životu.

V současnosti nabízíme šest různých typů webových aplikací, ze kterých si můžete vybrat

Ilustrace redesignu webové stránky

Progresivní webové aplikace

Tenhle typ projektu vypadá a funguje jako aplikace – ale ve skutečnosti se jedná o plnohodnotnou webovou stránku. To ale neznamená, že nedostanete to, co si přejete, neboť ve skutečnosti polovina všech webových aplikací jsou dnes progresivní webové aplikaci a stále více firem následuje tenhle trend. Velkou výhodou progresivně webových aplikací je, že jsou rychlejší, než alternativy a jsou kompatibilní s většinou mobilních telefonů a počítači. Přestože je více možností, ze kterých si můžete vybrat, tohle je zřejmě ta perfektní pro Vaši firmu.

Rozhraní správce webové stránky

Multiplaformní (Cross-platform) aplikace

Pokud progresivní webové aplikace není to, co hledáte, ale chcete, aby Vaše aplikace přilákala co nejvíce zákazníků, mohla by Vás zajímat multiplaformní aplikace. Jméno mluví za vše: jedná se o aplikaci, která podporuje co nejvíce možných systémů. Nedává žádný smysl nepodporovat Android nebo iOS – a jelito možné, budete chtít být také kompatibilní s tablety a počítači. A my tohle pro Vás můžeme zařídit.

Ilustrace e-shopu

Webové portály

Chcete-li dynamickou webovou stránku, která funguje jako jednorázová prodejna pro zákazníky, dodavatele a jiné? Webový portál je skvělý nástroj, který pomůže návštěvníkům s konkrétními potřebami najít konkrétní firmu a poskytuje na míru ušité řešení pro každého. Jestliže si nejste jistí, co to znamená, představte si místo pro vaše zaměstnance, klienty, dodavatele, partnery a kohokoliv, kdo s Vámi spolupracuje. Každý bude mít personalizovanou sekci a přívětivý uživatelsky zážitek.

Ilustrace údržby webové stránky

Jednostránková aplikace

Možná, že něco tak komplexního jako webový portál není pro Vás a to je v pořádku. Je mnoho způsobů, jak přistupovat ke své online prezentaci – a jednoduchá, zato efektivní cesta může být jednostránková aplikace. Jen jedna stránka, kde se vše odehrává a mění, podobně jako na Netflixu nebo Airbnb, a téměř na každé světově známé aplikaci, kterou si vybavíte. Je to skvělý nástroj pro Vaší firmu, protože je snadno pochopitelná, jde rovnou k věci a nedá se na tom nic pokazit.

Ilustrace e-shopu

Systémy ERP

Jak e-shopy tak i kamenné prodejny mohou benefitovat z aplikace ERP systému. Ta Vám pomůže celou řadou způsobů, až tomu nebudete věřit. Například s fakturami, inventářem a dalšími úkoly, které budete chtít automatizovat. ERP znamená plánování podnikových zdrojů a o tom celém tato aplikace je. Pokud vám záleží na prodejích a chcete, aby byly plynulé, tohle je ta pravá volba.

Ilustrace údržby webové stránky

CRM systémy

Stejně jako aplikace ERP systémů Vám pomohou s pozadím Vašeho podnikání, CRM systémy Vám pomohou s tím, jak budete na trhu působit. Se vším, co nějak souvisí se vztahy se zákazníky a se ziskovostí. Tenhle typ webových aplikací mohou kompletně změnit celé Vaše podnikání, tak jako se stalo mnohokrát znovu a znovu u technologického gigantu jako Apple nebo celovětovému obchodnímu řetězci Tesco. Jednoduše řečeno, CRM systémy Vám pomohou se lépe spojit s Vašimi zákazníky.

Hledáte perfektní webovou aplikaci pro Vaši firmu?

Neváhejtee...