Tvorba webových stránek na redakčním systému WordPress

Vytvoříme Vám webové stráneky které můžete sami editovat bez nutnosti znalosti programování

website in screen

Tvorba CMS webových stránek

Redakční systém (CMS) je nejjednodušší způsob, jak spravovat obsah Vašeho webu za pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní. S Redakčním systémem nepotřebujeme platit vývojáři pokaždé, když budete potřebovat změnit datumy Vašich událostí, aktualizovat obsah, změnit obrázky nebo přidat produkty do vašeho online obchodu. Rovněž poskytujeme videokurzy „jak spravovat váš obsah“, ktere vytvoříme na míru pro Vaší webovou stránku, aby bylo co nejsrozumitelněji vysvětleno, jak aktualizovat a editovat obsah Vaší webové stránky snadno a rychle bez znalostí technikálií a předchozích zkušeností. Naši specialisté z jsou, co se týče open-source správy obsahu ti nejlepší v oboru. Máme působivou odbornost ve vývoji webových stránek na redakčním systému WordPress i jiných CMS.

Jak probíhá tvorba webu na redakčním systému?

Website design planing

Plánování

Pro úspěšnou tvorbu webové stránky je nutné nejdříve, ještě před samotným vývojem, vytvořit rámec projektu. Náš tvým vytvoří projektový diagram, který zachytí veškeré Vaše požadavky a nastaví parametry.

Webové stránky Redesign ilustrace

Návrh architektury webu - Wireframing

Wireframing, neboli návrh architektury webu umožní našemu týmu vizualizovat webovou stránku a sdílet s Vámi tvůrčí proces. A přestože wireframe zatím není tak podrobný jako návrh grafického designu webové prezentace, stále to poskytuje zásadní účel, který pomáhá sjednotit myšlenky obou stran.

Řídicí panel webových stránek CMS

Návrh grafického designu webové prezentace

Dalším krokem je tvorba vizuální podoby Vaší webové stránky. Zde provedeme potřebné změny přidáním dalších detailů a barev do původního wireframu, což poskytne lepší vizuální reprezentaci toho, jak bude web vypadat po dokončení.

Ilustrace webové stránky elektronického obchodu

Texty a grafika

Jakmile provedeme požadovane změny grafického návrhu a vy jste s vyzualizací spokojeni, samotná práce na webové stránce může začít. To zahrnuje mimojiné vytvoření textu webových stránek a grafiky. Následuje také důkladny průzkum a analýza konkurečních stránek a jejich optimalizace pro prohlížeče.

Ilustrace webové stránky údržby

Kódování webových stránek

Kódování webu je psaní samotné struktury a zdrojových kódu jazykem, kterému rozumí webové prohlízece a měnime tak grafický navrh na živou webovou stránku. To zahrnuje nasazení CMS, tvorbu atraktivního a responzivního designu, integraci různých funkcionalit, nástroju analýzy webu a další zaležitosti související s vývojem webu.

Ilustrace webové stránky elektronického obchodu

Testování

Náš testovací proces začíná jakmile je tvorba webové stránky hotová a důležitý obsah na svém místě. Co náš tým provádí je hloubková analýza celkového výkonu webové stránky v uzavřeném prostředí, což zahrnuje i testování odezvy, rychlost načítání a další důležitá kritéria.

Řídicí panel webových stránek CMS

Uvedení webových stránek do provozu a optimalizace

Po přijetí podrobné zprávy z testovací fáze provedeme nutné úpravy a následně web nasadíme veřejně na internet. Nakonec se přesuneme z vývoje do oblasti podpory, vytváření měsíčních záloh webové stránky, aktualizaci scriptů, rozšíření a tak dále.

Školení - ilustrace

Training

Poskytneme Vám a Vaším zaměstnancům kompletní školení, jak spravovat Vaše webové stránky, přidávat, upravovat produkty do Vašeho e-shopu nebo spravovat rezervace ve Vašem recervačním systému, upravovat jakýkoliv text, přidávat blogové články, galerie a tak dále. Také pro Vás vytvoříme jednoduše pochopitelné a na míru ušité videokurzy, které můžete dle libosti použít.